RarBg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na sajt!
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Uredjivanje tema

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ema82
Urednik
Urednik
ema82


Broj poruka : 94
Poeni : 113
Pohvaljen : 1
Datum upisa : 12.11.2010
Lokacija : Magic town

Uredjivanje tema Empty
PočaljiNaslov: Uredjivanje tema   Uredjivanje tema EmptyPon Nov 29, 2010 12:10 am

Uglavnom postavljam igre koje smeštam u jednu temu ako toj temi ili klasi (vrsti) pripadaju,s tim da to nije moj monopol na tu temu,svako može postavljati igre.Pitanje je:što se u okviru Games,ne naprave klasifikacije i da se tako postavljaju igre.Mislim da bi bilo pregladnije da se u okviru tih klasifikacija otvara teme za svaku igru.Uzgred,ne patim od skupljanja poena i bodova,radim ovo jer me zanima i jer želim pomoći nekome da dodje do novijih igara ne lutajući po netu.
Još jedno pitanje:može li se napraviti opcija brisanja posta? Hvala
Nazad na vrh Ići dole
-PariS-
Uploader
Uploader
-PariS-


Broj poruka : 55
Poeni : 121
Pohvaljen : 4
Datum upisa : 14.11.2010
Lokacija : Novi Sad

Uredjivanje tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Uredjivanje tema   Uredjivanje tema EmptyPon Nov 29, 2010 12:32 am


Sa ovim se u potpunosti slazem sa tobom, o ovome sam razmisljao da kontaktiram administratora na pp da mu ovo predlozim... Smile
Samo ovo bi trebalo na sve da se odnosi ne samo na Podforum Games, znaci i na Filmove, Programe, Muziku itd....
Udjite u podforum Adobe Photoshop i kad otvorite videcete da imaju unutra kategorije kako ne bi sve bilo prenatrpano... Tako isto bi trebalo napraviti i za ovo gore sto smo naveli....

Pa dajem primer za Podforum Filmove kad se udje trebalo bi da imaju i kategorije sa nazivima Zanra tipa :
Horor
Komedija
Akcija i Avantura
Trileri
Drama
itd...
Onda za igrice bi bilo : PC Igrice, Online igre, Igre za Decu, PS igre itd...
I da sad ne nabrajam za muziku i ostalo....

Mada ocu da kazem da je predlog potpuno na mestu i da ce se dosta toga resiti....

Naravno kada se ovo uvede neka moderatori i administrator posto imaju te opcije razvrstaju do sad veliku gomilu filmova i igrica u te Kategorije ako se uvedu..... drunken
Nazad na vrh Ići dole
http://balkan-forum.22web.net
nenadwolf
Moderator
Moderator
nenadwolf


Broj poruka : 107
Poeni : 168
Pohvaljen : 9
Datum upisa : 11.11.2010

Uredjivanje tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Uredjivanje tema   Uredjivanje tema EmptyPon Nov 29, 2010 4:37 pm

A za Games bi takodje trebao da bude pod forum video igre pricaonica ili video igre komentarisanje i tako to..
Ja mislim da bi najbolje bilo video igre pricaonica.
Nazad na vrh Ići dole
ema82
Urednik
Urednik
ema82


Broj poruka : 94
Poeni : 113
Pohvaljen : 1
Datum upisa : 12.11.2010
Lokacija : Magic town

Uredjivanje tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Uredjivanje tema   Uredjivanje tema EmptyUto Nov 30, 2010 4:22 pm

Slažem se da na sve treba da se odnosi,ja sam samo za primer uzela Games,jer uglavnom,tamo postavljam,a i trebala bi pričaonica,gde bi se moglo raspravljati,zatražiti pomoć ili bilo šta drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uredjivanje tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Uredjivanje tema   Uredjivanje tema Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uredjivanje tema
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» tema kako bi trebala da izgleda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RarBg :: Kompjuteri :: Pitanja i Odgovori-
Skoči na: